picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

apartament Kołobrzeg, szukam

apartament Kołobrzeg, szukam

Jadę na wakacje z rodziną i szukam noclegów nad morzem. Nie wiem może by wybrać nocleg w Kołobrzegu? Jakie macie zdanie w tym temacie?

klimnny6

Posty: 1

 
Mieliśmy apartament w Kołobrzegu blisko morza. Mnie się niesłychanie podobało. Pogoda też nie była taka zła. Ogólnie można posiedzieć na tarasie, podziwiać widoki i jest przyjemnie. Myślę, że w przyszłym roku też pojadę.

jeremii6

Posty: 15

 
Jeśli chodzi o noclegi w Kołobrzegu to odnajdziecie je na https://apartamenty.kolobrzeg.pl. korzystam z wyszukiwarki i mamy super atrakcyjne oferty. Naprawdę należałoby się tym zainteresować.

mniszek56

Posty: 7

 
Polskie morze jest przede wszystkim bezpieczne. Wiem, że ma wiele wad, ale mnie się podoba. Mogę sobie pochodzić po promenadzie, zwiedzać ciekawe miejsca. Jeśli jeszcze będzie pogoda to można poleżeć na plaży. Akurat zwolennikiem leżenia na plaży nie jestem także, jeśli tego nie ma to wakacje nadal mam bardzo udane.

wrrraak22

Posty: 10

 
Wiele osób jeździ do Kołobrzegu. Wynająłem apartament w Kołobrzegu z trzema pokojami. Widok na morze i basen. Według mnie to najbardziej atrakcyjne miejsce. Lubię to miasto. Wszędzie mam blisko i jest przyjemna atmosfera.

Zosia88

Posty: 2

 
Wybierając noclegi w Kołobrzegu można będzie stawiać na te niezwykle tanie jak i drogie. Im mamy większe żądania tym więcej trzeba zapłacić. Jeżeli ktoś chce mieć widok na morze albo basen to dużo zapłaci, niemniej jednak z drugiej strony dostanie dokładnie taką ofertę, z jakiej on i cała jego rodzina będą niezwykle zadowoleni.

wawrzyn56

Posty: 6

 
Kocham polskie morze, dlatego od dwudziestu lat, co roku tam jestem. Rodzinie też się podoba. Według mnie ceny są atrakcyjne, a wybór noclegów jest coraz większy.

dermuster

Posty: 10

 
Na pewno odnajdziecie noclegi w Kołobrzegu, albowiem to olbrzymie miasto. Jednocześnie nie jest aż tak spore jak trójmiasto, zatem można tam na spokojnie spędzić czas. Od paru lat tam jeździmy, zatem polecam to miasto. Dzieci się nie nudzą i dorośli mają, co robić.

edmund

Posty: 9

 
Kołobrzeg to promenada, która się ciągnie i ciągnie. Do tego piękna latarnia morska, statki, molo. Plaża tam też jest niezwykle szeroka. Z noclegami w Kołobrzegu też nie ma kłopotów o ile uprzednio się będziemy tym interesować. Im dalej tym propozycji będzie mniej.

namok

Posty: 14