picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

programowanie dla dzieci lekcje, szukam w Barcelonie

programowanie dla dzieci lekcje, szukam w Barcelonie

Poszukujemy z mężem porządnych zajęć dla naszej córki. Myśleliśmy o nauce programowania dla dzieci. Co sądzicie?

Dumer566

Posty: 3

 
Tylko jakie kursy wybrać. Podobno najlepsza jest szkoła programowania dla dzieci, w której zajęcia są prowadzone dla różnych grup wiekowych po to, aby każdy podopieczny sobie poradził. Czytałem, że w Barcelonie powstał super oddział. Musze to sprawdzić, bo jak coś, to na pewno będę chciał zapisać córkę.

D.N.O.

Posty: 13

 
Mój syn chodzi na warsztaty z kodowania tutaj https://www.codinggiants.es. Jesteśmy z mężem niezmiernie zadowoleni, bowiem nawet nie myśleliśmy o tak ogromnych korzyściach, jakie płyną z nauki programowania dla dzieci. Polecamy :)

Phylu

Posty: 4

 
No i ekstra, iż szkoła jest zarówno w Barcelonie. Do tej pory nie mieliśmy tutaj nic tak rzetelnego pod kątem kursów dla dzieci w wieku szkolnym. Uczestniczymy od dwóch miesięcy i jesteśmy usatysfakcjonowani.

ciumar1

Posty: 7

 
Zadowolenie mojego dziecka jest najważniejsze. Odkąd zapisałam go do szkoły programowania dla dzieci, widzę, że jest bardziej pewny siebie. Szybko uczy się i chyba to jest jego pasja :) Cieszę się, że synowi podobają się zajęcia, na które bardzo chętnie chodzi.

sebastian99

Posty: 17

 
Programowanie to pasja mojego syna i właśnie zatem zapisałem go do szkoły programowania dla dzieci. Inwestycję w tego rodzaju umiejętności uważam za jak najbardziej udaną i przyszłościową. Fakt, iż trzeba skorzystać z wyłącznie dobrych placówek, które już długo istnieją na rynku edukacyjnym.

hybris4

Posty: 18

 
Mamy szkołę kodowania w Barcelonie. Muszę dokładnie sprawdzić ofertę, rodzaje kursów i co tak naprawdę może mój syn się nauczyć. Kodowanie fajna sprawa no i przyszłościowy zawód :)

hihi45hihi

Posty: 12

 
Nie wiedziałam, na jakie dodatkowe zajęcia zapisać Adasia. Znajoma podpowiedziała mi, iż programowanie dla dzieci to super lekcje, na jakich uczą się nie tylko pisania programów, natomiast też gimnastykują mózg :) A właśnie o takie coś mi chodziło. Polecam.

BBGGRR2

Posty: 7

 
No tak, bo zajęcia dla dzieci z kodowania to super zabawa. Mój syn niezwykle lubi programowanie. I muszę przyznać, iż wychodzi mu to niezwykle dobrze. Ma już za sobą kilka gier komputerowych, a każda następna jest lepsza od poprzedniej. Poza tym zaczął lepiej przyswajać matematykę :)

eloop

Posty: 20