picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

gabinet kosmetyczny w Krakowie, jaka firma ?

gabinet kosmetyczny w Krakowie, jaka firma ?

Dzień dobry :) Szukam doświadczonego salonu urody w Krakowie, który gwarantuje mikrodermabrazję. Jaki polecacie?

Julian

Posty: 6

 
To gabinet kosmetyczny w Krakowie, do którego chodzę jestem zadowolona www.munecakrakow.pl. Mam o tym miejscu bardzo dobrą opinię, ponieważ pomogli mojej skórze i wreszcie jestem zadowolona z efektów.

hihi45hihi

Posty: 12

 
Sprawdzony salon urody w Krakowie :D Ja również szukam i jakoś nie mogę trafić, bo stale mi coś nie pasuje. Chodzi może bardziej o atmosferę niż o same zabiegi. Mam wrażenie, że wszędzie wykonują zabiegi po łebkach. Może tu coś znajdę dla siebie.

Mamuśka

Posty: 21

 
Nie ma to jak profesjonalny peeling u kosmetyczki w Krakowie. Jestem za, bowiem dopiero odkąd zaczęłam systematycznie dbać o cerę w gabinecie, widać efekty. Od lat borykam się z niedoskonałościami cery. Pomogły mi peelingi chemiczne. Polecam.

OliToli56

Posty: 8

 
Też sporo dobrego słyszałam o Muneca. Mają bardzo dobry sprzęt i profesjonalnych pracowników. Koleżanka wykonywała u nich jakiś profesjonalny zabieg na twarz. Efekt jest znakomity, przebarwienia niewidoczne :) też się wybieram :D

znamsienatym

Posty: 9

 
A pamiętacie o tym, żeby zwracać uwagę na czystość i sterylność w gabinecie kosmetycznym w Krakowie, na jaki się zdecydujecie? Koleżance przydarzyła się niezła historia. Nie będę opisywać, tylko zwracam uwagę na tę kwestię. To najważniejsze, natomiast to jest już widoczne na pierwszy rzut oka, więc raczej trudno nie zobaczyć.

TomekK

Posty: 13

 
Najlepsze efekty zabiegów są naprawdę wówczas, gdy wykonuje je dobra kosmetyczka w Krakowie. Nie bez powodu nie zmieniam własnej, bo jest profesjonalną osobą, jaka zna się na swoim zawodzie. Jestem zadowolona, bowiem w końcu moja skóra zaczęła wyglądać na zdrową, a ja czuję się atrakcyjnie.

45@54

Posty: 18

 
Myślałam o tym, żeby sięgnąć z jakiegoś takiego profesjonalnego zabiegu, niemniej jednak musiałabym być pewna, iż to dobra kosmetyczka w Krakowie. Wiele słyszałam, iż takie zabiegi potrafią narobić więcej szkody niż pożytku.

Radziu

Posty: 7

 
Ja też polecam Muneca w Krakowie. To sprawdzony salon kosmetyczny, z którego jestem zadowolona. Korzystam regularnie i zawsze pytają mnie tutaj o wszystko. Konsultacje z pacjentami są na porządku dziennym. Nie widzę powodów do obaw, żeby nie skorzystać z takiej pomocy. Moja skóra już po kilku peelingach i mezoterapii zaczęła wyglądać zdrowo.

Namo

Posty: 10