picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

łóżka piętrowe, oferta

łóżka piętrowe, oferta

Zastanawiam się czy gdzieś w Belgii można zamówić łóżeczko tanie? Wiem, że ceny mają różne, a z Polski wozić go nie będę, bowiem bez sensu.

annanna

Posty: 2

 
Ofert w Belgii jest bardzo dużo, dlatego każdy coś znajdzie. Można dopasować coś do zasobności swojego portfela. Sam tak jakiś czas temu zrobiłem.

Grażyna12

Posty: 5

 
Ceny w belgijskim sklepie są niskie nawet jak dla nas Polaków. Jeśli zaczniemy przeglądać wszystkie przygotowane oferty to szybko się przekonamy, że w Polsce takich łóżeczek dziecięcych się nie znajdźcie. Tam to wszystko jest dostępne i od razu mogą to wysyłać. Według mnie to lepsza oferta od tych, które znalazłem w Polsce.

Jacuś24

Posty: 3

 
Kupowaliśmy łóżeczko tanie w sklepie w Belgii pod adresem http://www.h6.be i jesteśmy niezwykle zadowoleni. Cena była promocyjna, a jakość wykonania niezwykle dobra.

alujas

Posty: 12

 
Nam dwa łóżka piętowe przysłali do Polski z Belgii. Cena była wyższa, natomiast służy nam długi czas i mimo iż dzieci wszystko niszczą to nic z nim nie zrobiły. Według mnie to było niezmiernie opłacalne. Wybór łóżek maja niezmiernie znaczny dla dzieci praktycznie w każdym wieku.

Joe

Posty: 8

 
Ceny w belgijskim sklepie są niskie nawet jak dla nas Polaków. Jeśli zaczniemy przeglądać wszystkie przygotowane oferty to szybko się przekonamy, iż w Polsce takich łóżeczek dziecięcych się nie odnajdźcie. Tam to wszystko jest dostępne i od razu mogą to wysyłać. Według mnie to lepsza propozycja od tych, jakie znalazłem w Polsce.

Radziu

Posty: 10

 
Według mnie ceny w Belgii w sklepie wcale nie są takie wysokie. Warto sobie porównać, jakość asortymentu, który sprzedają. To jest całkowicie coś innego niż to, co kupujemy w Polsce. Tam, jakość jest naprawdę bardzo ważna.

basia656

Posty: 13

 
Wyposażenie do pokoju dziecka tanie można znaleźć w Belgii w jednym ze sklepów. Są bardzo dobrze zaopatrzeni, dlatego bez problemów znajdziemy tam to, czego szukamy. Ceny, jako to ceny. Można zamówić coś taniego, ale i coś droższego. Wszystko tak naprawdę zależne będzie od tego, jakie my czy nasze dzieci mamy wymagania.

89ostry89

Posty: 15

 
Nie pomogę, bo robiliśmy sami łóżko. Trochę z tym problemów było, ale się udało. Może nie jest takie efektowne jak te ze zdjęcia ze sklepu, ale mojemu dziecku się podoba także jesteśmy zadowoleni. Cena była całości niska, ale trzeba się trochę znać żeby łóżko sobie zrobić.

100%UP

Posty: 2