picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

pościel satyna bawełniana 200x220, polecicie sklep ?

pościel satyna bawełniana 200x220, polecicie sklep ?

Konieczna mi propozycja sklepu internetowego, który ma pościele, kołdry i różne tego typu rzeczy. Dajcie znać gdzie mogą znaleźć taki sklep?

Dyduś45

Posty: 1

 
Nigdy nie miałam zwykłego prześcieradła. Zawsze jest to prześcieradło z gumka 160x200 i jestem zadowolona. Oczywiście mój mąż i tak jest w stanie takie prześcieradło ściągnąć, ale to już jest inna historia. Kolorów do wyboru jest naprawdę bardzo dużo, co widać na stronie https://posciel-sklep.pl/przescieradla-frotte-z-gumka-134.

Azazel412

Posty: 6

 
Kupowałam kołdrę 160x200, która miała wypełnienie z poliestru. Reklamowana była, jako antyalergiczna i faktycznie taka była. Według mnie to dobry materiał, dlatego polecam go tym osobom, które z alergiami mają poważne problemy. Zwykła puchowa kołdra nie byłaby dla nas najlepszym rozwiązaniem i lepiej tego unikać.

alidomus

Posty: 2

 
Według mnie należałoby zbadać ofertę sklepu internetowego, aby się przekonać, co tam jest. Nawet, jeżeli ktoś jeszcze kołder, prześcieradeł czy pościeli nie kupował bez wychodzenia z domu to należałoby to będzie zmienić. Przekonamy się wówczas jak to wygląda i czy taki sklep jest w stanie zaspokoić wszystkie nasze potrzeby?

Joe

Posty: 12

 
Pościel ma dawać poczucie komfortu i to jest najważniejsze. Jeśli tak będzie to oznacza, że wybraliśmy coś, co jest dla nas najbardziej należyte. Nie lubię szorstkiej pościeli, a dawniej właśnie taka była modna. Na szczęście dziś satyna i bawełna królują i tylko po takie materiały sięgamy dla całej swojej rodziny.

dermuster

Posty: 10

 
Zawsze kupujemy pościele bawełnianie satynowe 200x220 i jeszcze nigdy nie narzekaliśmy. Wygoda w sypialni jest niezmiernie ważna i nie można o tym zapominać. Jeśli mam dopłacić troszkę wiecej, niemniej jednak otrzymać najlepsze materiały użyte do produkcji to się nie zastawiam.

DobreSlowo

Posty: 3

 
Odwiedzałam sklep z pościelami 160x200 satynowymi bawełnianymi i byłam mile zaskoczona, bowiem oferta była naprawdę mega duża. Wybrałam sobie coś z tej oferty dla siebie.

Kruczek23

Posty: 2

 
Według mnie warto sprawdzić ofertę sklepu internetowego, aby się przekonać, co tam jest. Nawet, jeśli ktoś jeszcze kołder, prześcieradeł czy pościeli nie kupował bez wychodzenia z domu to warto to będzie zmienić. Przekonamy się wtedy jak to wygląda i czy taki sklep jest w stanie zaspokoić wszystkie nasze potrzeby?

Sklepik

Posty: 2

 
Z kupieniem pościeli 140x200, niemniej jednak i z większymi rozmiarami nie ma problemów. Sklep internetowy, który ja odwiedzam jest bardzo dobrze zaopatrzony, dlatego zawsze robię tam zakupy. Wiem, że jeśli coś mi sprzedadzą to będzie to wykonane z najlepszych materiałów. Należałoby wydać więcej żeby zyskać na tym jeszcze więcej.

Michaś

Posty: 19