picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

kojec dla psa Węgry, która firma ?

kojec dla psa Węgry, która firma ?

Poszukuje kojców dla psów, które będą wykonane z trwałych materiałów. Potrzebna jest firma, która obsługuje rynek węgierski.

Jasieczek23

Posty: 1

 
Na początku myślałem, że to jednak za daleko żeby Polska firma tam jeździła, ale okazało się, że jednak i tam jesteśmy obecni. Węgrów kuszą niskie ceny przenośnych garaży, wobec tego chętnie z takiej naszej oferty korzystają.

Namo

Posty: 10

 
Trudno określić cenę garażu blaszanego, albowiem jest zależna od jego wielkości. To gdzie na Węgrzech mieszkamy też ma znaczenie, albowiem wtedy doliczany jest do tego transport.

Black_Riot

Posty: 17

 
Zamawiałem kojce w Polsce i firma wszystko mi dostarczała. Cena jest o wiele niższa od tych, które znalazłem na Węgrzech. Nawet, jeśli dolicza się transport to i tak wszystko jest korzystne. Wielu moich sąsiadów Węgrów z polskich ofert korzysta i jeszcze nie słyszałem żeby na cokolwiek narzekali. Widać, że im się to opłaca.

Black_Riot

Posty: 4

 
Robiłem sobie kalkulacje i faktycznie taniej wyjdzie nam zamówić przenośny garaż w Polsce i dostarczyć go na Węgry. Firma z Polski się tym zajmuje. Wiem, iż przygotowują swoje projekty, lecz można się do nich zgłosić również z własnym. Realizują wszystkie zachcianki każdego klienta, zatem pożądane byłoby z nimi współpracować.

Anno Domini

Posty: 4

 
Nigdy takiego garażu nie zamawiałem, zatem nie wiem czy jest ktoś z Polski, kto jeździ aż tak daleko na Węgry. Z drugiej strony jak jest klient to trzeba mu dać to, czego żąda.

dziubbek56

Posty: 10

 
Na początku myślałem, że to jednak za daleko żeby Polska firma tam jeździła, ale okazało się, że jednak i tam jesteśmy obecni. Węgrów kuszą niskie ceny przenośnych garaży, dlatego chętnie z takiej naszej oferty korzystają.

Klakier

Posty: 11

 
My zamawialiśmy kilka podwójnych garaży przenośnych w firmie https://awak-mobilgarazs.hu/mobilgarazsok/. Oni na sto procent obsługują Węgry, wobec tego nie ma z tym żadnych kłopotów. Cena? Wszystko będzie zależne od tego, co się wybierze. Jest baza, ale można również mieć dodatki.

Miki

Posty: 9

 
Wybór przenośnych garaży jest ogromny, zatem każdy coś dla siebie znajdzie. Nie ma problemów z tym, aby zamówić w Polsce garaż, który firma przywiezie do nas na Węgry. Sporo rzeczy w ten sposób zamawiam. Ceny są atrakcyjniejsze w Polsce, zatem według mnie jest to najlepsze rozwiązanie, które wszystkim polecam.

Kitas

Posty: 9

 
Zamawiałem kojce w Polsce i firma wszystko mi dostarczała. Cena jest o wiele niższa od tych, które odnalazłem na Węgrzech. Nawet, jeśli dolicza się transport to i tak wszystko jest odpowiednie. Sporo moich sąsiadów Węgrów z polskich propozycji korzysta i jeszcze nie słyszałem żeby na cokolwiek narzekali. Widać, że im się to opłaca.

Acclaim

Posty: 14