picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Kora sosnowa

Kora sosnowa

Szukam pomysłu na zaaranżowanie ogrodu. Co myślicie aby wykorzystać korę ogrodową? Gdzie kupie tanio w małej ilości?

Mnert67

Posty: 17

 
Cześć, możecie mi powiedzieć czy kupno kory sosnowej jest dobrym rozwiązaniem na pozbycie się chwastów czy raczej nie? Będę wam ogromnie wdzięczna za szczere informacje, gdyż nie chcę wydać pieniędzy w tak zwane błoto.

Czekam z niecierpliwością.

Basienka45

Posty: 28

 
Wiele ludzi twierdzi, że kora sosnowa jest bardzo świetnym rozwiązaniem na pozbycie się chwastów ale czy przy tym ładnie wygląda? Mam piękny ogród, który potrzebuje mnóstwo pracy, czy kora mi w tym trochę pomoże natomiast przy tym nie zepsuje piękna mojego sadu? Będę wdzięczna za szczere wypowiedzi.

Pozdrawiam.

bmw316

Posty: 23

 
Cześć, poszukuje jakiegoś bezproblemowego i w miarę taniego rozwiązania, która pomoże mi w utrzymaniu pięknego ogródka. Nie mam czasu na codzienne pielenie więc poszukuje jakiegoś skutecznego środka, możecie mi pomóc? Będę niezwykle wdzięczna za wszelkie informacje.

Czarek

Posty: 21

 
Cześć wszystkim,

niedawno też miałam problem ze znalezieniem odpowiedniej kory do ogrodu pod krzewy, jednak moja koleżanka podpowiedziała mi, że warto kupić korę sosnową w ilości hurtowej gdyż tak się opłaca, zrobiłam tak i jestem w stu procentach zadowolona.

Waka Waka

Posty: 21

 
Witaj, mogę polecić ci dobry sklep: http://www.kora-ogrodowa.net. W zeszłym roku zamawialiśmy tam korę sosnową w ilości hurtowej (nie pamiętam dokładnie ile).

Cena jest niezwykle atrakcyjna, nie wiem jak teraz natomiast na pewno pożądane byłoby nabyć. Towar zdobyliśmy już na drugi dzień. Dziś nasz ogród wygląda nieziemsko.

Pozycjoner

Posty: 27

 
Dzień dobry, moja babcia chce abym urządziła jej pięknie ogródek, mówi, że to będzie dla niej prezent urodzinowy. Zastanawiam się nad zakupem kory sosnowej, gdyż z tego co wiem dzięki niej nie trzeba tak często doglądać ogrodu i go pielęgnować gdyż dzięki niej nie rosną chwasty. Możecie mi doradzić?

Proszę wypowiedzcie się na dany temat. Czekam z niecierpliwością.

marq

Posty: 19

 
Pilnie potrzebuję waszej pomocy, moja koleżanka doradziła mi kupno kory sosnowej bowiem dzięki niej krzewy są chronione oraz chwasty nie rosną. Możecie mi powiedzieć gdzie takową rzecz dostanę?

Będę wam niezwykle wdzięczna za szczere informacje. Zależy mi przede wszystkim na jakości i przyzwoitej cenie. Dziękuję wam z góry niezwykle i pozdrawiam serdecznie.

eloop

Posty: 20

 
Witam, mój tata bardzo poleca korę sosnową gdyż nie tylko ona uniemożliwia przedostanie się chwastów na powierzchnię ale także posiada wiele innych zalet takich jak na przykład podtrzymywanie ciepła w okresie zimowym tak aby korzonki nie zmarzły oraz wilgotności w okresie letnim. Będziecie zadowoleni.

Polecam wszystkim.

Zlomex

Posty: 25

 
Dzień dobry, jeśli chcecie aby wasz ogródek wyglądał wyjątkowo i nie wymagał od was aż takiego dużego zaangażowania w jego pielęgnacje to najlepszym rozwiązaniem będzie kupno kory sosnowej, która uniemożliwia przedostanie się chwastów na zewnątrz dzięki temu unikniemy cotygodniowego pielenia. Wiele osób poleca takie rozwiązani i ja również.

Polecam serdecznie.

Gerda

Posty: 23