picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

borówka amerykańska wysoka, poleci ktoś ?

borówka amerykańska wysoka, poleci ktoś ?

Interesuje mnie jagoda kamczacka. Wiele o niej poczytałam i po prostu mi pasuje. Teraz szukam hurtowni z sadzonkami. Pomożecie?

dziubbek56

Posty: 11

 
W mojej okolicy nie ma żadnego gospodarstwa ogrodniczego. Chciałabym kupić jagodę kamczacką. Może polecacie jakąś sprawdzoną hurtownię, która trudni się sprzedażą online. Nie mam przekonania do tradycyjnych sklepów i dużych marketów. Siostra też je odradza.

Radziu

Posty: 15

 
Zaczęłam poważne plany na ten sezon w ogrodzie. Bankowo muszę mieć borówkę amerykańską. Może znacie jakąś hurtownię z sadzonkami? Chyba najlepiej nabyć je z polecenia, bowiem inaczej to można trafić na kiepską jakość. Jak uważacie. Dajcie znać. Dziękuję.

Michaś

Posty: 21

 
http://www.zielonykrzaczek.pl/pl_borowka_amerykanska.php to link do gospodarstwa ogrodniczego. Zakupisz tu wyjątkowo jakościowe sadzonki borówki amerykańskiej. Polecam, gdyż osobiście u nich kupuję. Jest ok.

Sewerynus

Posty: 12

 
Polecam zwrócić się o pomoc do któregoś z gospodarstw ogrodniczych. W takich miejscach zawsze dadzą ci rzetelną odpowiedź. Proponuję na przykład świerk srebrny. Nie jest trudniejszy w uprawie, a o dużo ładniejszy :)

propek1

Posty: 9

 
A polecacie jakąś konkretną odmianę jagody kamczackiej? Jest kilka z tego, co czytałam. Może w hurtowni jakiejś zakupić? Jak coś, to piszcie, bo już chyba czas na sadzenie :D

Jermeri

Posty: 14

 
A polecacie jakąś konkretną odmianę jagody kamczackiej? Jest kilka z tego, co czytałam. Może w hurtowni jakiejś kupić? Jak coś, to piszcie, bo już chyba czas na sadzenie :D

Gumis

Posty: 6