picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Świerk srebrny, sprawdzona firma ?

Świerk srebrny, sprawdzona firma ?

Witam, gdzie nabyliście i jesteście zadowoleni z sadzonek jagody kamczackiej. Podobno jest dużo odmian. Którą polecacie?

merylk67

Posty: 9

 
Ja mam jodłę kaukaską w ogrodzie, ma już około 4 metrów. Wiem, iż potrafi urosnąć nawet do 10. Najwięcej uciechy mają dzieci z szyszek :) Super polecam, pięknie się prezentuje i nie potrzebuje żadnych zabiegów pielęgnacyjnych :)

Januszek

Posty: 16

 
Mnie zależy na sadzonkach krzewów owocowych, które dają owoce tego samego sezonu, a chyba tak nie jest w przypadku większości. Może zdecyduję się na borówkę, ale sama naprawdę nie wiem. Teraz będę miała więcej czasu, bo będę na urlopie wychowawczym, więc szukam możliwości nawet zarobkowych z uprawy :)

irek157

Posty: 30

 
Generalnie też ich polecam, znam to miejsce, bowiem kilkukrotnie korzystałem z oferty ich sadzonek krzewów owocowych. W ogrodzie sprawują się niesłychanie dobrze :-) dlatego pożądane byłoby mieć ich ofertę na uwadze.

Bankowy

Posty: 13

 
Nie wiem też co wybrać z sadzonek krzewów ozdobnych. Podoba mi się sporo, natomiast nie wiem jak ma się to do moich warunków w ogrodzie, może lepiej będzie skontaktować się z jakimś specjalistą :)

dzipkis

Posty: 19

 
Jak szukacie sprawdzonych sadzonek borówki amerykańskiej to proponuję nabycie od tego gospodarstwa ogrodniczego http://www.zielonykrzaczek.pl/pl_borowka_amerykanska.php. W tamtym roku koleżanka mi poleciła, rzeczywiście warto, zdrowe i silne sadzonki.

tyuMer

Posty: 15

 
Najlepiej udać się do dobrej hurtowni sadzonek, nie byle gdzie. No i na pewno nie patrzeć na atrakcyjne ceny, bo nic one nie mówią, a sezon może być stracony.

tigra32

Posty: 10