picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Sklep z fototapetami

Sklep z fototapetami

Dzień dobry ;-) Szukam dobrze zaopatrzonego sklepu internetowego z fototapetami. Jeśli możecie jakiegoś sprzedawcę online podpowiedzieć to będę szalenie wdzięczny ;)

Black_Riot

Posty: 5

 
Fototapeta, szczególnie większa może delikatnie przytłoczyć, więc na początek zalecam coś mniejszego przetestować, a później ewentualnie uzupełnić.

druhnnna

Posty: 15

 
Głęboka perspektywa zdecydowanie do małego wnętrza. Nieźle wypadają również fototapety czarno – białe. Mega oryginalne. Bardzo mi się podobają.

Marioleczka

Posty: 13

 
Warto przejrzeć sobie te motywy które mają na fototapetach w sklepie internetowym fototap.pl. Dopracowane zdjęcia, ujęcia miast, czy jakiś cudów przyrody są zrobione fachowo, nie są to fotki robione telefonem tylko przez zawodowych fotografów.

CHatka-eKo

Posty: 13

 
Dzięki fototapecie masz praktycznie autorską, unikalną aranżację. Jak jeszcze do tego dopasujesz jakieś nietypowe dodatki to efekt jest całkiem ciekawy.

hmielus

Posty: 12

 
Pamiętaj, że nie musisz z gotowych wzorów korzystać. Najlepiej wysłać coś własnego, ulubioną grafikę. Najczęściej nie ma żadnych problemów z prawami autorskimi.

Serduszko4

Posty: 20