picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Portrety na zamówienie, gdzie ?

Portrety na zamówienie, gdzie ?

Mam nadzieję, iż polecicie mi jakąś sprawdzoną galerię sztuki, gdzie można też zakupić dzieła:) Pozdrawiam.

opanik44

Posty: 11

 
Tutaj macie portrety na zamówienie, które maluje świetny malarz Zbigniew Kopania. Poczytajcie sobie o nim, jak go nie znacie. Ja polecam. To link do galerii http://www.galeria-mad.pl.

Sinet

Posty: 24

 
Mieszkam w stolicy, a w tej galerii jakoś nigdy nie udało mi się zagościć:) Odwiedziłam ich stronkę i najniezwyklej urzekły mnie obrazy olejne. W Warszawie jest wiele takich miejsc, niemniej jednak tu można liczyć na atrakcyjne ceny. Nie kłamią pisząc o tym na stronie internetowej, zarówno w 100% polecam.

Tomcio

Posty: 14

 
Doskonała galeria, obrazy olejne w Warszawie i w necie. Można faktycznie wybrać coś spośród ciekawie malujących artystów. Mnie najbardziej urzekają abstrakcje, a tu też jest spora kategoria takich obrazów. Polecam, wyborne miejsce.

yetisize

Posty: 15

 
Ja nigdy nie chwalę dnia przed zachodem słońca. Ale akurat w tym wypadku mogłam. Bo to bardzo rzetelnie prowadzona galeria i sprzedaż obrazów dokładnie w Warszawie, z jaką nie zawsze można się spotkać na każdym kroku.

tigra32

Posty: 12

 
Już dawno nie zatrzymałam się na tak długo na stronie internetowej, co w tej galerii obrazów. Bardzo dobrzy artyści, co znaczy, że galeria prowadzona na odpowiednim poziomie, a zakup dzieła będzie zawsze bezpieczny.

Michaś

Posty: 19

 
Bardzo profesjonalna sprzedaż obrazów, jeśli chodzi o tę galerię. Poza tym, że mają świetny wybór, wielu bo chyba kilkunastu artystów, to sporo jest również kategorii i dzieł tworzonych różnymi technikami. Polecam, bo jest oprócz tego, że na co popatrzeć i podziwiać, to również kupić niedrogo.

23_1234

Posty: 24

 
Przeglądając sprzedaż obrazów, można dostać kręćka. Dużo uciążliwy wybór. Wszystko jest ciekawie namalowane. A może ktoś mógłby podsunąć pomysł, co najlepiej umieścić na ścianie w salonie. Nie ulega wątpliwości cena też musi być w miarę do zaakceptowania. Akurat w tej galerii podoba mi się wszystko, dobrzy artyści.

karol2444

Posty: 26

 
Takich portretów na zamówienie jak w galerii, w sieci nie znajdziecie. Pełno jest amatorów, niemniej jednak chyba nie o takich wam chodzi. Jeśli chcecie dobrego portretu ze fotografii, trzeba zamówić taki w sprawdzonym miejscu zrzeszającym artystów.

helloo333

Posty: 10