picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Galeria sztuki, jaki sklep ?

Galeria sztuki, jaki sklep ?

Niedługo mam swój ślub. Myślałam o pamiątkach. Co sądzicie o portretach ślubnych, takich ze zdjęcia, czy dobrze wychodzą, gdzie można taki zamówić?

Krakus

Posty: 18

 
Miałem kiedyś do czynienia z tą galerią, dokładnie usługą oprawy obrazów. W Łodzi są najlepsi, zresztą cała galeria prowadzona jest bardzo dobrze. Kilka razy korzystałem z ich usług i nigdy się nie zawiodłem.

domrrrr

Posty: 15

 
Mało kto z nas na co dzień zajmujących się pracą wchodzi na strony internetowe galerii, a tym niezwyklej odwiedza tradycyjne galerie. Wielka szkoda, bowiem jakoś ostatnio zaczęłam interesować się obrazami olejnymi i teraz wiem, ile straciłam nie uczestnicząc w takim życiu. Teraz nadrabiam stracony czas również kupując dzieła, które bardzo mi się spodobają.

Anno Domini

Posty: 14

 
Skusiłam się jednak na obrazy olejne, znalazłam tanią sprzedaż w tej galerii i jestem zadowolona, ponieważ mam ochotę na więcej:) Z całą pewnością będę tu wracała. Podobają mi się prace tych artystów, dlatego i wam polecam.

luke130

Posty: 17

 
Przepiękne obrazy olejne super malujących artystów https://www.oprawiamyobrazy.pl/obrazy-olejne/. Nabyłam już u nich kilka sztuk, zawsze szybka przesyłka, a obrazy w rzeczywistości ładniejsze niż na zdjęciach. Niezmiernie polecam, nawet ze względów cenowych.

RadeQ

Posty: 17

 
Akurat też zamawiałam portret olejny u pana Zbigniewa i popieram, że to wielki mistrz. Wahałam się czy w ogóle zamówić taki portret, natomiast dobrze zrobiłam. Wszystkim moim gościom się podoba, a ja jestem z niego dumna. Polecam z całego serca.

@_24lampy

Posty: 18

 
Na oprawie obrazów trzeba się znać, żeby nie wyszło gorzej, niż bez ramy:) W Łodzi jest kilka galerii, w których z powodzeniem można skorzystać z takich usług. Osobiście też ich polecam, miałam okazję kupować u nich obraz.

b.one

Posty: 19

 
Skusiłam się jednak na obrazy olejne, odszukałam tanią sprzedaż w tej galerii i jestem zadowolona, ponieważ mam ochotę na więcej:) Z całą pewnością będę tu wracała. Podobają mi się prace tych artystów, zatem i wam polecam.

Miki

Posty: 12