picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

mieszkania Warszawa, proszę o pomoc

mieszkania Warszawa, proszę o pomoc

Czy można odnaleźć mieszkanie w Warszawie po okazyjnej cenie? Nie wiem jak określić cenę, natomiast żeby była niższa od tej rynkowej.

Kruczek23

Posty: 2

 
Trzeba niesłychanie lubić wielkie zakorkowane i hałaśliwe miasta żeby chcieć tam mieszkać. Sam wole mieszkać poza miastem, a do miasta dojeżdżać jedynie do pracy.

serum45

Posty: 3

 
Mnie ceny mieszkań przerażają. Nie wiem, czemu to wszystko tyle kosztuje skoro w żaden sposób nie jest to tego warte? Ktoś widać dobrze pracuje żeby nabijać ceny.

WielkiBO

Posty: 7

 
Znaczny wybór mieszkań w Warszawie mają tutaj http://www.tradebest.pl. strona zawiera zdjęcia i dokładne opisy. Korzystam zawsze z ich oferty, jeżeli czegoś poszukuję.

alllllas

Posty: 13

 
W Warszawie ceny są wysokie. Trzeba się z tym liczyć. Szanse na zrobienie kariery są większe i to właśnie przekłada się na wysokie ceny nieruchomości. Trzeba się zastanowić czy to właśnie jest miejsce i rozwiązanie dla nas.

Dzidzia

Posty: 4

 
Interesowałem się nieruchomościami w Warszawie i ceny są wysokie. Można też odszukać coś w porządnej cenie, niemniej jednak trzeba się liczyć z tym, że do metra będzie daleko. Na nieszczęście trzeba zrezygnować z czegoś, jeżeli zależy nam na tym, aby cena była bardzo popularna.

labuh

Posty: 20