picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Spływy kajakowe Roztocze, znacie kogoś ?

Spływy kajakowe Roztocze, znacie kogoś ?

Orientujecie się może czy na rzece Tanew podczas spływu kajakowego można wypożyczyć kajak dla siebie?

suderuss3

Posty: 9

 
Jeżeli chodzi o spływ kajakowy po Tanwie to godna polecenia jest firma: http://www.splywytanew.pl, mnóstwo razy brałem udział w spływach organizowanych poprzez tę firmę i bardzo je polecam.

mniszek56

Posty: 13

 
Informacja o konieczności posiadania sporej siły aby poradzić sobie na spływie jest kompletną brednią. Tak faktycznie w ogóle nie potrzebujesz siły do tego aby dać sobie radę podczas spływu.

masazzer4

Posty: 15

 
Wcale nie musisz posiadać dużych pieniędzy aby wziąć udział w spływie kajakowym. Zazwyczaj wydarzenia tego typu nie są kosztowne i każdy może sobie pozwolić na wzięcie w nich udziału. Gorąco Ci polecam zdecydowanie się na udział w spływie ponieważ tak naprawdę jest to naprawdę świetna zabawa, którą będziesz wspominał przez długi czas.

Madzia

Posty: 8

 
Jeśli będziesz przestrzegał wszystkich zasad, jakie zostaną Ci wcześniej przedstawione to podczas spływu po Tanwie nic Ci się nie stanie. Zasady są lecz bardzo proste i nie powinieneś mieć kompletnie żadnego problemu ze zrozumieniem ich ani zapamiętaniem. Nie musisz się więc bać o to, iż cokolwiek Ci się stanie.

hIMMM

Posty: 17

 
Jeśli wraz ze swoją rodziną macie czas na to aby razem udać się na spływ to z pewnością będzie to idealne wyjście aby miło spędzić czas. Podczas tego typu spływu na pewno nie będziecie się nudzić. Poznacie również niesłychanie dużo innych ludzi z którymi będziecie mogli bez żadnego problemu porozmawiać. Będziecie więc bawić się faktycznie wyśmienicie.

Facio

Posty: 19

 
Też kiedyś miałem obawy przed pływaniem na kajakach lecz jak się okazało były one kompletnie nieuzasadnione. Wystarczył jeden raz abym przekonał się do tej formy rozrywki i teraz jestem systematycznym uczestnikiem spływów.

Zbyszek

Posty: 18

 
Wybór miejsca do spływu kajakowego jest oczywiście bardzo ważny. Zwłaszcza jeżeli to Twój pierwszy raz. W takiej sytuacji polecam Ci wybrać rzekę, która jest stosunkowo spokojna ponieważ dzięki temu bez żadnego problemu poznasz wszystkie podstawowe techniki pływania. Następnie stopniowo będziesz mógł przenosić się na trudniejsze spływy.

pietryn045

Posty: 16

 
Rzeka Tanew jest bardzo popularna jeżeli chodzi o kajaki ponieważ posiada piękne widoki i nie jest bardzo wymagająca jeżeli chodzi o umiejętności. Sam pierwszy raz brałem udział w spływie właśnie na tej rzece i poradziłem sobie bez żadnego problemu z całym spływem. Myślę więc, że również sobie bez problemu poradzisz nawet jeżeli to Twój pierwszy raz.

Czarek

Posty: 21