picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

gdzie można dostać dobrej jakości urządzenia do sodowania

gdzie można dostać dobrej jakości urządzenia do sodowania

Szukam dobrej maszyny do oczyszczania powierzchni w trakcie prac remontowych, renowacyjnych. Zależy mi na czymś co będzie wydajnie pracować, charakteryzować się będzie faktycznie dobrą jakością. Wiadomo, że powszechnie stosuje się piaskarki, ale może macie coś sprawdzonego co można wybrać zamiast piaskowania?

Yuri20

Posty: 1

 
Sodowanie ma to do siebie, że efekty takiej usługi będą faktycznie super wypadały więc jak poszukasz firmy, która ma sprzęt do sodowania to będzie można liczyć na to, że swoją usługę na dobrym poziomie faktycznie będą oni w stanie wykonać.

miko_poz

Posty: 11

 
Osobiście uważam, że warto postawić na taki sprzęt do sodowania, oczyszczanie sodą będzie dużo bardziej efektywne, poza tym taką maszynę można w wielu miejscach wykorzystywać i to też bardzo duży plus. Takie maszyny super się sprawdzają, koszt oczywiście jest spory, ale usługi też dają spory zarobek.

Facio

Posty: 3

 
U nas również była renowacja za pomocą sodowania i pierwszy raz faktycznie wypadło to bardzo dobrze. Wcześniej zawsze było piaskowanie i nigdy nie było tak dobrych efektów jak obecnie właśnie po oczyszczaniu sodą i oczyszczaniu szkłem.

WF2015

Posty: 5

 
Zdecydowanie jeśli chodzi o piaskowanie to nadal najbardziej popularna metoda oczyszczania, choć oczyszczanie szkłem czy sodą powoli zaczyna na popularności zyskiwać i z tym również można się już czasami spotkać. Choć wiadomo, że podstawowa sprawa to co ma być czyszczone, od tego też będzie zależeć to jaka technika oczyszczania będzie wybierana.

mimuś00

Posty: 3

 
Jak znajdziesz dobrego wykonawcę to właściwie masz pewność, że sodowanie dobrą maszyną da super efekty i sprawdzi się znacznie lepiej niż piaskowanie. Piaskarki dodatkowo się zacinają i na wykonanie oczyszczania trzeba jednak poświęcić znacznie więcej czasu.

Gerda

Posty: 23

 
Oczyszczenie sodą to nieco inna opcja niż czyszczenie piaskarką, warto na pewno poznać temat bliżej (https://www.sodablastsystems.pl/). Sam zakup maszyny może być ciekawą propozycją na biznes (https://www.sodablastsystems.pl/twojbiznes/) Jest od nich szkolenie z obsługi, poza tym można samodzielnie korzystać z maszyny więc działalność jednoosobowa a klientów nie brakuje, bo oczyszczanie sodą w wielu miejscach się super sprawdza.

yarpen2

Posty: 18

 
W mojej ocenie faktycznie będzie warto się zdecydować na usługę taką jak sodowanie, nawet jeśli będzie nieco droższa to efektywność wypada super.

Hymnny4

Posty: 11

 
Jeśli masz zabrudzenia, z którymi piaskowanie sobie nie poradziło to rzeczywiście może być tak, że sodowanie będzie dawało dobre efekty i będzie można mówić o efektywnym czyszczeniu. Tylko na tą chwilę jeszcze tak usługa nie jest u nas tak bardzo popularna więc musisz szukać kogoś kto ma sprzęt do sodowania.

Klarkaa45

Posty: 6

 
U nas nadal jednak najbardziej popularne są piaskarki, choć sodowanie krok po kroku wydaje mi się, że na naszym rynku zaczyna już istnieć więc możliwe, że piaskarki faktycznie będą zastąpione tym sprzętem. Ostatecznie pewnie wszystko uzależnione też będzie od tego jak te różne maszyny będą na rynku dostępne.

Nargil

Posty: 22