picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Escape the room śląsk

Escape the room śląsk

Mam ochotę na zabawę w pokojach zagadek. Słyszeliście o czymś takim. Kumpel była i mówiła, że faktycznie niezła jazda tam jest:)

mJaUrVcEin

Posty: 12

 
Z tym escape the room franczyzą to niezła sprawa. Nawet sama nie wiem, czy się z nimi nie skontaktować. W sumie pomysł jest świeży, dla młodych więc pewnie będzie się kręcił. Bardzo fajnie, że chcą w ten sposób się rozprzestrzeniać:) Każdy skorzysta.

mniam.dobosz

Posty: 10

 
Ja też czekam. Osobiście w pokojach zagadek byłam w Wiedniu, ale do nas też się wybieram i nie mam zamiaru przepuścić takiej okazji. To najnowsza forma rozrywki dla myślących i kreatywnych. Nie ma lepszej, a już na pewno nie są nią gry komputerowe. Mam nadzieję, że u nas też jest tak klimatyczna sceneria.

alllllas

Posty: 13

 
Trzeba wszystko dobrze przeanalizować, połączyć fakty tak jak w grze komputerowej. Tyle tyko, że w real life escape games emocje sięgają czasem zenitu. Wiecie chyba o co chodzi. Masz wszystko na wyciągnięcie ręki, prawdziwy klimat, mistrzostwo. Mnie się podoba.

ChosenOne

Posty: 13

 
W escape game bawisz się świetnie. Są emocje, trzeba kombinować, żeby się wydostać. Jest po prostu inaczej, niż wszędzie gdzie nam proponują. Ja zdecydowanie wolę już teraz pójść do takiego pokoju na godzinkę niż siedzieć przed kompem.

Szkolić23

Posty: 20

 
Też myślałam nad tym, żeby zająć się takim biznesem. Na stronie pokoje zagadek śląsk http://www.openthedoor.net.pl/oferta/5 można zapoznać się z ofertą franczyzy. Pomysł jest jak pamiętam z Wiednia, u nas w Gliwicach chyba tylko, można więc działać. Dopóki nie ma tego sporo pewnie będzie się dobrze kręcić.

Mord

Posty: 24

 
Dla tych, którzy planują swój biznesik proponuję escape the room franczyzę. To świetna sprawa dla tych, którzy chcą połączyć przyjemne z pożytecznym i w dodoatku dochodowym. Klientów z całą pewnością nie zabraknie:) Wiem coś o tym, więc polecam działać.

Malinka Moja

Posty: 20

 
Pierwsze pokoje zagadek śląsk już otwarte w Gliwicach, ja czekam na więcej. Kochani nie siedźcie przed kompami, telewizorami itd. Tutaj jest taka atrakcja, że hej. Podobno proponują franczyzę, więc może doczekamy się czegoś więcej. Ja czekam:)

andrew66

Posty: 7

 
W escape game bawisz się znakomicie. Są emocje, trzeba kombinować, żeby się wydostać. Jest po prostu w przeciwnym razie, niż wszędzie gdzie nam oferują. Ja zdecydowanie wolę już teraz pójść do takiego pokoju na godzinkę niż siedzieć przed kompem.

Mr Frog

Posty: 14

 
No bardzo się cieszę, że w końcu i u nas doczekaliśmy się tak przedniej rozrywki. Myślałem już, że nikt nie wpadnie na taki pomysł, który kiedyś sam wyczaiłem za granicą. Bardzo świetna kreatywnie spędzona godzinka ze znajomymi pobudza do dalszego działania. Ekstra, ekstra pokój zagadek więc polecam. Swoją drogą jak na nasze studenckie budżety nie jest drogo:)

Wariat

Posty: 9