picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

my cafe poziom, proszę o pomoc

my cafe poziom, proszę o pomoc

Jak zdobywać w my cafe prezenty, albowiem nie wiem? To oznacza wiem, iż można, lecz nie za bardzo wiem jak się za to wszystko zabrać?

Wacław

Posty: 1

 
Na stronie poświęconej grze moja kawiarnia są przepisy różnego rodzaju. Może to być herbata, kawa i wiele innych. Im dłużej się gra tym więcej się o takiej grze wie, dlatego warto korzystać z dostępnych poradników. Skoro można sobie w łatwy sposób pomóc to korzystajmy z okazji. Będziemy wtedy w grze o wiele lepsi niż teraz.

Wacław

Posty: 27

 
Gra wygląda naprawdę ciekawie i chyba sprawdzę jak się w nią gra. Lubię tego typu symulacje, dlatego nie zaszkodzi żeby sprawdzić czy ta spełni moje oczekiwania.

Booss23

Posty: 13

 
W mojej kawiarni są przepisy różnego typu. Można je znaleźć na stronie internetowej https://my-cafe.pl, z której często korzystam. Jest to super miejsce, bo mamy tutaj wszystko, czego chcemy się dowiedzieć na temat tej gry.

micko

Posty: 6

 
Gier jest niezmiernie dużo, lecz akurat my cafe darzę dużą sympatią. Od dawna gram w tę grę i sprawia mi to mnóstwo przyjemności, dlatego chętnie polecam ją innym. Trzeba się bez wątpienia skupić, trzeba korzystać z poradników, lecz z biegiem czasu takie granie jest o mnóstwo prostsze. Można uzyskiwać o mnóstwo doskonalsze efekty swojej pracy.

gruszk34

Posty: 3

 
Nie mam pojęcia czy są do my cafe kody, bo gram rzadko. To, co mam mi wystarcza zarówno trzeba byłoby sprawdzić wszystko na stronie internetowej, która grę niezmiernie dokładnie opisuje. Wiem, że można tam odnaleźć mnóstwo poradników i trików, zatem każdy coś dla siebie znajdzie.

giurent

Posty: 13