picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

otservlist, proszę o pomoc

otservlist, proszę o pomoc

Czy waszym zdaniem serwisy typu otservlist do gry Tibia są warte zainteresowania? Interesuje mnie przede wszystkim to czy faktycznie na takich platformach można znaleźć ciekawe serwery?

Jimer66

Posty: 2

 
Serwisy typu otservlist to w mojej ocenie najlepsze miejsce do tego, aby promować swój własny serwer do gry. Najlepiej umieszczać ten na stronach internetowych, które są odwiedzane przez dużą liczbę osób, aby bardzo szybko pozyskać sporą ilość graczy. W mojej ocenie takie działanie sprawdza się znakomicie i uważam, że warto wybierać dla siebie właśnie takie platformy.

mario72k

Posty: 8

 
Uważam, iż serwisy typu ots list są rewelacyjnym wyborem i niezmiernie mocno polecam korzystanie z nich, albowiem w ten sposób można znaleźć dużo wyśmienitych serwerów, jakie pozwolą na naprawdę fantastyczną zabawę w grze i niezmiernie miłe spędzenie w niej czasu.

Intro_69

Posty: 4

 
Tibia ots to wyborne serwery. Sam polski serwer, na którym gram odszukałem w sieci i bardzo mocno polecam takie staranie. Dostępnych jest wiele stron, jakie katalogują serwery i pozwalają na zapoznanie się z konkretnymi. Dzięki temu możliwe jest znacznie bardziej komfortowe wybieranie konkretnego serwisu.

edyta123

Posty: 13

 
Najlepsze serwery ots do Tibii odszukasz na stronie: https://ots-list.org. Na stronie dostępne są serwery z całego świata i prosto znaleźć te najlepsze dla siebie.

Penio

Posty: 12

 
Serwisy typu otservlist to w mojej ocenie najlepsze miejsce do tego, aby promować swój własny serwer do gry. Najlepiej umieszczać ten na stronach internetowych, jakie są odwiedzane poprzez dużą liczbę ludzi, aby niezwykle szybko otrzymać sporą liczba graczy. W mojej ocenie takie działanie sprawdza się świetnie i uważam, iż należałoby wybierać dla siebie właśnie takie platformy.

Drogabez

Posty: 5