picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

rezerwy na naprawy gwarancyjne, poszukuję!

rezerwy na naprawy gwarancyjne, poszukuję!

Dzień dobry, chciałabym, aby w mojej firmie była wykonana wycena przedsiębiorstwa. Nie wiem tylko do kogo konkretnie się zgłosić. Czy możecie wstawić mi tu linka do strony firmy, z której usług wy korzystaliście?

strom

Posty: 3

 
Rezerwy na naprawy gwarancyjne wykonuje biuro aktuarialne. Należałoby się do nich zgłosić, aby poznać wszystkie szczegóły.

michał

Posty: 9

 
Biuro aktuarialne może pomóc nam w wielu kwestiach związanych z naszą działalnością. Jeżeli potrzebujesz jakiejś pomocy, możesz się do nich zgłosić. Z pewnością otrzymasz profesjonalną pomoc.

Worms

Posty: 10

 
Rezerwy na naprawy gwarancyjne wykonują specjalne biura aktuarialne. Możesz się do nich zgłosić, aby dowiedzieć się więcej informacji. Chyba, że ktoś tu polecić Ci ciekawą firmę.

tubbytimmy1

Posty: 2

 
Wycena aktuarialna przeważnie wykonywana jest z powodu ubezpieczenia, upadłości, zakupu-sprzedaży udziałów itp. Z takich usług możesz korzystać, ale musisz wybierać profesjonalne firmy.

TomekK

Posty: 3

 
Wycena firmy musi być wykonana przez licencjonowanych aktuariuszy, dlatego polecam Ci tę stronę inetentową attuario.pl. Tam odnajdziesz wszystkie niezbędne informacje na temat tego biura aktuarialnego. Sprawdź, czy pragniesz z nimi współpracować. Mi niesłychanie pomogli.

wieszdo87

Posty: 4

 
Biuro aktuarialne na ogół pomaga przedsiębiorstwom wycenić im firmę, a zarówno przeanalizować inne plany inwestycyjne. Warto się z nimi kontaktować, gdyż mogą ocenić ryzyko i zysk.

Dziadek

Posty: 2